MADES COSMETICS

Założona w 1992 roku w Holandii firma Mades Cosmetics jest międzynarodową firmą tworzącą produkty do pielęgnacji skóry, ciała i włosów, pod 2 głównymi markami, 14 liniami produktów i ponad 400 indywidualnymi produktami.

Z podstawową wizją tworzenia wysokiej jakości osobistej pielęgnacji skóry dostępnej dla wszystkich, którzy kochają życie, bez względu na religię, wiek czy rasę. Zachęcamy klientów do korzystania z produktów, które uosabiają sentyment „dobre życie nie musi być drogie”.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i wyników badań na wysokim poziomie jesteśmy w stanie stworzyć formuły produktów i składniki aktywne, które pasują do każdego rodzaju osobowości. Skupiamy się na tworzeniu innowacyjnych produktów z najlepszych surowców, które prezentowane są w nowatorskich, kreatywnych opakowaniach. Dziś nasze produkty są dystrybuowane na całym świecie i spełniają najwyższe standardy. Nieustannie dążymy do wytwarzania produktów wysokiej jakości, przy użyciu zaawansowanej technologii, przy jednoczesnym zachowaniu wyróżnienia na rynku.
Strona producenta
Nasza genetyka, wybór stylu życia i warunki środowiskowe mają odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie naszych włosów. Niezbilansowana dieta, stres, brak snu, zanieczyszczenia, agresywne farby do włosów i przegrzewanie to główne czynniki, które wpływają na kondycję włosów bez względu na ich rodzaj.

Innowacyjne produkty The Cosmetic Republic to unikalne rozwiązania do pielęgnacji włosów, aby zrównoważyć codzienne wyzwania związane z włosami oparte na naturalnych recepturach, bez agresywnych chemikaliów. Nasza linia produktów jest wolna od parabenów i siarczanów, z poszanowaniem naturalnej równowagi skóry głowy. Nasze opatentowane, ekskluzywne formuły poddawane są procesowi tłoczenia na zimno, co czyni je bardziej efektywnymi, a jednocześnie wzbogacamy je w niezbędne minerały, aby Twoje włosy były zdrowsze i mocniejsze.
Strona producenta
Skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę

Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia naszej oferty cenowej oraz omówienia warunków współpracy.

Preferowana opcja kontaktu: